Історичні відомості

Сільська складається з шести населених пунктів:

  • Благодатне
  • Нове Поле
  • Новокасянівка
  • Рибальське 
  • Шевченківське

Село Зелене

Село Зелене знаходиться в балці Широчанська, по якій протікає пересихає струмок з загатами, на відстані 1,5 км розташоване село Рибальське. Розташоване за 18 км від районного центру, за 13 км від залізничної станції Гайчур і за 5 км від автодороги Донецьк - Запоріжжя. Населення становить 196 осіб. На території України 43 населених пункти з назвою Зелене. Колишні назви - х. Касянівський, Раківський.

Населений пункт заснований в 1921 р. переселенцями з Дніпропетровщини (с. Покровки і Романків). У 1928 р. організований ТОЗ «Червоний кущ».

На фронтах Німецько-радянської війни боровся 51 житель, 22 з них нагороджені орденами і медалями Союзу РСР, 25 віддали життя в боях за свободу і незалежність Батьківщини. У Зеленому встановлені пам'ятник на братській могилі 12 радянських воїнів, загиблих при визволенні села від гітлерівців, і воїнам-односельцям, полеглим у боротьбі проти нацистів.

Підприємства сільської ради:

  • ТОВ «Дружба»

Об'єкти соціальної сфери:

  • Фельдшерсько-акушерський пункт
  • Музей історії

Поблизу с. Благодатного в курганах досліджено поховання кочівників XI - XII століть.

Село Благодатне

Село Благодатне знаходиться на відстані 1 км від села Шевченківське. По селу протікає пересихаючий струмок з загатою. Поруч проходять автомобільна дорога Н15 і залізниця, станція Гайчур за 9 км. 1925 р. - дата заснування як села Бекарське. Населення становить 35 осіб.

Село Нове Поле

Село Нове Поле знаходиться за 1,5 км від села Комунарівка (Покровський район) та за 2 км від села Рибальське. Поруч проходить залізниця, станція Гайчур за 5 км. 1895 рік - дата заснування як села Новогайчур. Населення становить 184 осіб.

Село Новокасяновка

Село Новокасянівка знаходиться за 1,5 км від селища Трудове та за 2,5 км від села Шевченківське. По селу протікає пересихаючий струмок з загатою. Поруч проходить автомобільна дорога Н15. 1931 - дата заснування. Населення становить 24 осіб.

Село Рибальське

Село Рибальське знаходиться на відстані 1,5 км від села Зелене та за 2 км від села Нове Поле. По селу протікає пересихаючий струмок з загатою. Населення становить 54 осіб. 1928 рік - дата заснування.

Село Шевченківське

Село Шевченківське знаходиться на відстані 1 км від села Благодатне та за 1,5 км від села Зелене. По селу протікає пересихаючий струмок з загатою. Поруч проходить автомобільна дорога Н15. 1923 - дата заснування як села Ганнівка. Населення становить 258 осіб. 

Логін: *

Пароль: *